Na raspolaganju su najbolji tintovi - naš vrhunski 7 | BA.Hair-Action.COM
Šminka

Na raspolaganju su najbolji tintovi - naš vrhunski 7

Na raspolaganju su najbolji tintovi - naš vrhunski 7

Oh te divne usne - volimo živoj naletima boje i sjaja, zar ne? Pa, u slučaju da vam se ne sviđa karmin svaki dan, tu je alternativni oblik možete odabrati za vaše usne. Sa usana nijanse postaje bijes danas, lako možete baciti ruž i odaberite nijansu koja čini vaše usne izgledaju prilično i sočne.

Evo mojih top 7 tip za usne nijanse koje su lako dostupni u Indiji.

1. Lakme Absolute usne Tints:

Kupiti Lakme Absolute usne trepavice Za ₹ 630,00 @ www.amazon.in/lakme-absolute-lip-tints

  • Gusta kremasta olovke sa bogatim bojama
  • Velike sjaj
  • Dolazi u 8 prekrasne nijanse
  • Ograničeno izdanje
  • Boravi oko 3 sata
  • Svjetlo i sjajna
  • Raznolika paleta
  • Neke od nijanse su shimmer
  • Glatko klizi
  • Koji vlaži
  • Odlično za one sa suhom ili ispucale usne
  • Ne prenosi lako

2. Revlon Samo Bitten Kissable Balm Mrlje:

load...

Kupiti Revlon Samo Bitten Kissable balzam Mrlje Za ₹ 3.012,00 @ www.amazon.in/revlon-just-bitten-kissable-balm-stains

  • Dostupan u širokom rasponu nijansi tako da odgovaraju svim tonovima kože
  • Long izdržljivost
  • Manje prenosive
  • Mrlje lijepo
  • Koji vlaži
  • Nije baš mrak
  • Dolazi sa lijepim sjajem
  • Blaga miris
  • Pigmentirane

Ovo je najbolje zatamnjena balzam za usne koje možete naći.

3. Clinique Chubby štapići:

Kupi Clinique Chubby štapići Za ₹ 1.429,00 @ www.amazon.in/clinique-chubby-sticks

  • Izuzetno hidratantna
  • Sadrži posebne Butters i antioksidansi za zaštitu usana
  • Uključuje i shea maslac, mango sjemena maslac i jojoba ulje sjemenki
  • Građevinsko boje
  • Dobra pokrivenost
  • Dostupan u širokom spektru boja koje možete izabrati
  • Dermatološki testirani
  • No miris
  • Testirano za alergije
  • Posebno dobar za suhu i ispucalu usne
  • Soft sjaj
  • Ne treba oštrenje
  • Vrlo dugotrajan

4. Max Factor Lipfinity Lip Tint Pen:

load...

Kupiti Max Factor Lipfinity Lip Tint Pen Za ₹ 1,762.53 @ www.amazon.in/max-factor-lipfinity-lip-tint-pen

  • Dostupan u raznim lijepim nijansi
  • Neprenosiv na bazi vode formuli
  • Kiss-dokaz efekt
  • Obliku usana radi na stvaranju savršene aplikacije
  • Građevinsko
  • Dolazi sa sjajnom sjaja

5. Maybelline voćni Jelly:

Kupi Maybelline voćni Jelly @ www.amazon.in/maybelline-fruity-jelly

  • Dolazi u različitim bojama tako da odgovaraju različitim tonovima kože
  • Okus
  • Super sjajilo za usne
  • Širi ravnomjerno
  • Može se koristiti kao sjajilo za usne ili sjenka
  • Nelepljivo
  • Održava usne hidrirana
  • Traje oko 2 - 3 časa
  • Ne će formirati nabore
  • Ne isušuje usne

6. Elizabeth Arden Eight Hour Sheer Tint SPF 15:

Kupiti Elizabeth Arden Eight Hour Sheer Tint Za ₹ 2,937.00 @ www.amazon.in/elizabeth-arden-eight-hour-sheer-tint

  • Dolazi sa SPF 15
  • Pomaže osloboditi ispucale i suve usne
  • Radi i na ispucale usne
  • Pruža uređajem i hidrataciju
  • Sprečava suhoću i ljuštenje

7. Lotus Herbals Seduction Botanički obojeni sjajilo za usne:

Kupite Lotus Herbals Seduction Botanički obojeni sjajilo za usne Za ₹ 220.00 @ www.amazon.in/lotus-herbals-seduction-botanical-tinted-lip-gloss

  • Ne ljepljivo
  • Srebrnaste shimmer
  • Svjetlo miris
  • Mekana i kremasta tekstura
  • Radovi na suhe i ispucale usne
  • Lovely boja za izabrati iz
  • Sadrži jojoba ulja
  • Dugotrajan boju i sjaj

Nadam se da ova lista pomaže vam da pronađete pravo Lip Tint! Da ostavite komentar.

load...